Traktorių priežiūra ir tepalai: kas ir kada?

Traktoriai yra neatsiejama žemės ūkio technikos dalis, su komplikuotomis sistemomis ir įvairiais didelio našumo priedais. Variklis ir kitos dalys privalo būti puikios būkles tam, kad užtikrintų sklandų kasdienį technikos veikimą. Norint pagerinti žemės ūkio technikos ilgaamžiškumą, išvengti ekstensyvių ir brangių variklio gedimų vienas svarbiausių dalykų dirbant su sunkiąja žemės ūkio technika yra kokybiški tepalai. Šiuo metu prekyboje galima rasti didžiulį įvairių tepalų ir lubrikantų pasirinkimą, bet norint garantuoti visapusišką technikos patikimumą yra svarbu išsirinkti tinkamus teplaus.

Kokių tepalų traktoriams vengti?

Nepirkite tepalų, kurie nėra pažymeti specialiomis emblemomis ar simboliais nurodančiais, jog prekė yra praėjusi kokybės standartų patikrą. Jeigu nesate tikri dėl tam tikrų produktų kokybės, visada pasikonsultuokite su profesionalais.

Atlikta tinkma patikra perkant tepalus gali padėti nuspresti, kurie produktai geriausiai tiks jūsų žemės ūkio technikos priežiūrai. Taipogi svarbu patikrinti įvairius žurnalus, bei parduotuvių reitingus, kuriuose geresni tepalai dažniausiai būna įvertinti atitinkamai aukštais balais.

Pasistenkite nepirkti tepalų turinčių labai daug priedų ar chemicalų, įskaitant ir muilo ploviklius. Tokios sudedamosios dalys gali priversti sistemą užsikišti ir taip pagreitinti variklio nusidevejimą. Yra svarbu ieškoti kokybiškai įvertintu produktų, kurie yra specialiai pagaminti traktorių priežiūrai.

Kokybiški tepalai traktoriams

Ieškote kokybiškos žemės ūkio technikai (traktoriams) skirtų tepalų? Daugiau nei 120 skirtingų tepalų, kurie atitinka aukščiausios kokybės standartus. Tai saugus, kokybiškas ir puikus pasirinkimas Jūsų žemės ūkio technikai (traktoriams). Peržvelkite tepalų pasiūlymus.

Turite klausimų?

info@manoagro.lt

Tel: 8 630 80 006

I - V: 9 - 19 val.

Pristatymas

* Nemokamas pristatymas

  • Atsiskaitymo būdai
  • Pavedimu
  • Grynaisiais
  • Išsimokėtinai