Traktorių dalys internetu - taupantiems ir skubantiems!

Traktorių dalys internetu

Tenka pripažinti, jog gyvename išskirtinius metus, kai gyvenimo tempas itin aukštas ir kasdieninius verslo procesus keičia ir gerina technologijos ir geresni sprendimai. Žemės ūkis - nėra išimtis. Drįsčiau teigti, jog paskutiniu metu, tai itin paliesta sritis. Dar prieš keletą metų galėjome stebėtis, kaip atsarginė dalis pargabenama iš Europos sandėlių vos per 48 val. Šiai dienai - tai nieko nestebinantis procesas. O ką jau kalbėti, kai per savaitę dalis gaunama iš kito žemyno? Tai stebina, tačiau, tai - dabartinis amžius.

Greitas dalių pristatymas

Logistika, tai sritis, kuri bus reikalinga visais gyvenimo atvejais. Daug šviesių žmonių kiekviena dieną dirba, jog atrastu dar protingesnių algoritmų, kaip sudėlioti maršrutą, kaip optimizuoti greitį ir išdirbti pristatymo kokybę. Įprastą 2 - 3 dienų pristatymą pakeitė 1 - 2 d.d. pristatymą. Įprastą surinkimą pakeitė galimybė išsiųsti prekę ryte, dieną, vakare ir klientui pristatyti jau sekančią dieną!

Žemės ūkyje - tai vienas svarbiausių faktorių. Klientas reikiamu metu ir vietoje gali sumokėti ir dvigubai brangiau, jog tik gautu reikiamą atsarginę dalį ir galėtu tęsti darbus. Mūsų el.parduotuvė siūlo dalių pristatymą privačiais vežėjais, kurie už sutartą kainą gali pristatyti Jums dalį tiesiai į namus ar darbo lauką, kad ir 50,100,150 km atstumu. 

Jeigu domina įprastas ir pigesnis pristatymas, tai užsakius atsarginę traktoriaus dalį iki 12.00 (pažymėtą, jog turime sandėlyje), išsiųsime dar šiandieną ir sekančią dieną jau turėsite atsarginį guolį, diržą, grandinę ar kitą reikalingą žemės ūkio technikos dalį.

Konkurencingos kainos

Elektroninė prekyba, tai sritis, kuri reikalauja mažesnių kaštų ir suteikia galimybę klientui įsigyti pigiau! Tai sritis, kuri padarė perversmą įprastai prekybai. Tai sritis, kuri leidžia sutaupyti klientui ženklias sumas!

Optimizuokite kasdieninius verslo procesus ir planuokite žemės ūkio technikos priežiūros darbus su manoagro.lt. Mes paruošime Jums keletą komercinių pasiūlymų pagal kainos / kokybės ir pristatymo greičio kriterijus. Pasvėrę naudą ir įvertine pasiūlmą net nedvejoju, jog pajusite, kiek DAUG galite sutaupyti finansų prižiūrint traktorius ir kitą žemės ūkio techniką apsiperkant internetu.

Bijote rizikos? Įprastai gamintojas suteikia net dviejų metų garantinį, o netinkamas dalis - keičiame į tinkamas arba atliekame pinigų grąžinimą. Kurjeris atvyks ir pasiims netikusias dalis. Jums kainuos tik grąžinimo (kurjerių) išlaidos.

Dalys internetu - pagalba verslui

Tai greita, saugu ir padeda sutaupyti. Traktorių dalys internetu - ateities procesas, kuris padės jums optimizuoti verslo procesus ir sutaupyti ženklias sumas prižiūrint savo techniką. 

Turite klausimų?

info@manoagro.lt

Tel: 8 630 80 006

I - V: 9 - 19 val.

Pristatymas

* Nemokamas pristatymas

  • Atsiskaitymo būdai
  • Pavedimu
  • Grynaisiais
  • Išsimokėtinai