Traktorių ir jų dalių pirkimas internetu

Žemės ūkio technika Lietuvoje parduodama daugelyje prekybos vietų, juolab, galima rasti labai daug dėvėtų gaminių, tad pasirinkimas išties labai platus. Suprantama, tokiu atveju verta dėliotis pliusus ir minusus bei galvoti, ar dėvėtos technikos pirkimas atitinka Jūsų lūkesčius, žinoma, ar dėvėta įranga tikrai bus tokia pati gera kaip ir nauja. Problema, kad kai kuriems asmenims atrodo, kad ir traktorių detalės internetu gali būti dėvėtos, vistiek padės patenkinti lūkesčius ir įranga veiks puikiai.

Keliame klausimą – ar dėvėta įranga ir dalys tikrai tokie geri? O gal nėra ir labai blogi?

Dėvėtų traktorių pirkimas

Lietuvoje dėvėtų traktorių pirkimas yra gana įprastas pasirinkimas. Suprantama, kad dideli ūkiai dažniausiai perka naują techniką, kadangi gali sau leisti ir dažniausiai džiaugiasi garantiniu aptarnavimu, kuris suteikia galimybę nemokamai susitvarkyti su iškilusiomis problemomis. Tiesa, nauja technika labai brangi, tad mažesni ūkininkai dažniausiai perka dėvėtą ir tikisi, kad įvertinę kiekvieną smulkmeną tikrai ras gerą variantą, kuris tarnaus dar ne vienerius metus.

Jūsų dėmesiui atskleisime kelis niuansus, kuriuo reikia įvertinti perkant dėvėtą žemės ūkio techniką.

  • Deja, labai dažnai atsukamos moto valandos, kurios parodo, kad traktorius yra pervažiavęs daugiau nei matyti. Geriausias būdas įsitikinti, kad traktoriaus nurodytos moto valandos yra tikslios – keliauti pas specialistus, kurie atlieka diagnostiką ir tuo pačiu gali padėti susižinoti tikslius skaičius.
  • Taip pat liūdnas faktas yra tau, kad dažniausiai pardavėjai nenurodo defektų, kuriuos dažniausiai pirkėjas pamato ateityje. Vėlgi, geriausias būdas to išvengti – dėvėtą techniką vežti į tikrinimo salonus, kur bus peržiūrėtos visos smulkmenos. Net ir tokiu atveju, jeigu įranga jau įsigyta ir pinigai sumokėti. Dažniausiai sutartyse nurodomi ir galimi defektai. Jeigu jų yra daugiau nei buvo nurodyta – Jūsų teisė ieškoti teisybės ir tuo pačiu grąžinti traktorių bei atgauti visus pinigus.
  • Kadangi traktorius yra didelė technika – kai kurie ją perka nuotoliniu būdu, kadangi tiki, kad ji bus tokia, kokia pristatoma skelbime. Jokiu būdu nepirkite katės maiše. Atvažiuokite apžiūrėti kiekvienos smulkmenos, juolab, atsivežkite apžiūrai profesionalą, kuris įvertintų traktoriaus kokybę. Galbūt tokios paslaugos kainuoja, tačiau kur kas pigiau nei nekokybiškos technikos įsigijimas.
  • Iš pirmo žvilgsnio gali būti sunku įsitikinti, ar traktoriaus galingumas yra geras, ir jis sėkmingai traukia nurodytus padargus. Geriausi įsitikinti – pabandyti. Paprasčiausiai pardavėjui nurodykite, kad tik išbandęs pats nuspręsite, ar traktorius bus perkamas.

Natūralu, kad perkama dėvėta technika, kadangi šiuo metu paprasta susižinoti jos funkcionalumą ir įvertinti, ar ji atitiks Jūsų poreikius. Tačiau kaip yra tokiu atveju, kai reikia įsigyti technikai reikalingas dalis?

Dėvėtų traktorių dalių pirkimas

Jeigu traktorius bei kita žemės ūkio technika mielai perkami ir dėvėti, tai reikia pagalvoti, ar dalių pirkimas tikrai yra geras pasirinkimas. Juolab, traktorių detalės internetu šiuo metu tikrai nėra labai brangios, o perkami iš virtualių prekybos vietų sutaupysite daug laiko, galiausiai, paprasčiau pamatysite akcijas bei sutaupysite. Neverta taupyti kelių eurų ir pirkti dėvėtų detalių, kadangi didelė tikimybė, kad jos nebus tokios geros kaip kad naujos ir patikrinti, ar detalės yra tokios, kaip aprašyme – bus kur kas sudėtingiau. Pačią įrangą tikrina diagnostika, o detalėms tokios patikros sukurta nėra.

Traktorių dalys internetu yra labai įvairios, tad tikslinga peržiūra garantuoja, kad palyginę kuo daugiau variantų rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Juolab, visada verta pasitarti su pardavėjais, kurie įvertinę Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas bei padės rasti detales, kurios leis transporto priemonei vėl sėkmingai veikti. Jeigu kuri nors Jūsų traktoriaus dalis labai dažnai genda – tokiu atveju visada po ranka verta turėti atsargines, kurios nieko nelaukdamas gali pakeisti naujomis. Ir nors nors užsakytos prekės dažniausiai namus pasiekia labai greitai, tačiau paprasčiausiai neverta gaišti savo laiko ir laukti, juolab, juk sustoja visi įprasti darbai. Tai aktualu tokiu atveju, kai nuolatos tenka susidurti su tam tikrais gedimais, kurie reguliariai kartojasi dėl nekokybiško traktoriaus įsigijimo.

Dėvėta įranga nebūtinai yra bloga, tačiau pirkdami dėvėtas dalis tikrai rizikuojate.

Turite klausimų?

info@manoagro.lt

Tel: 8 630 80 006

I - V: 9 - 19 val.

Pristatymas

* Nemokamas pristatymas

  • Atsiskaitymo būdai
  • Pavedimu
  • Grynaisiais
  • Išsimokėtinai