Perkame geriausią mini traktorių kartu. Patarimai, kurie leis džiaugtis kokybe

Lietuva – žemės ūkio kraštas, tad nieko keisto, kad ne vienas šalies gyventojas paliko gyvenimą mieste ir persikėlęs į atokesnes gyvenvietės pradėjo ūkininkavimą arba bando puoselėti gyvulininkę. Bet kuriuo atveju, ar darbai atliekami profesionaliai siekiant iš to kuo daugiau uždirbti, ar paprasčiausiai savoms reikmėms, kadangi auginamas derlius bus skirtas šeimai išmaitinti – būtinas geras traktorius, kuris skirtas efektyviems darbų atlikimams. Papildomai visada po ranka reikalingos ir traktorių dalys internetu, kurias galėsite panaudoti technikai sugedus ir neteks laukti, kol įsigijus sunkiai randamas dalis ir jas sumontavus negalėsite vykdyti įprastų darbų.

Mini traktoriai ir tinkamiausių dalių pasirinkimas bus paprastesnis jeigu pasitarsite su profesionalais, kurie pardavinėja produkciją ir tuo pačiu suteikia galimybes kiekvienam rasti tai, kas konkrečiai jiems labiausiai tinka.

 • Jeigu traktorių dalys internetu dažniausiai perkamos visiškai naujos, kadangi taip siekiama ilgalaikio tarnavimo, tai pati technika gali būti ir dėvėta. Tačiau tokiu atveju būtinai pirkite tik tuos traktorius, kurie yra gaminti nuo 1990-ųjų metų. Žinoma, kuo jiems mažiau metų – tuo mažesnės gedimo tikimybės. Ir nors šiuo metu užsisakyti sugedusias dalis yra labai paprasta, tačiau geriau iškart investuoti daugiau į traktorių ir džiaugtis, kad papildomų dalių paprasčiausiai nereikės.
 • Nepriklausomai nuo to, kokiai paskirčiai traktorius yra perkamas, geriausia rinktis tokį, kuris turi bent jau trijų taškų prikabinimo sistemą. Tuomet prie jo galėsite jungti labai skirtingus padargus, kurie technikai suteiks daugiau funkcionalumo. Kadangi dauguma padargų būtent ir tvirtinasi per šią sistemą – galėsite jaustis ramus, kad įsigijus naujus padargus jie taip pat be jokių papildomų priemonių gali prisitvirtinti. Žinoma, jeigu nėra sistemos – ją visada galima užsisakyti perkant internetu traktorių dalių parduotuvėje.
 • Retas įvertina kiek daug naudos gali atnešti priekinis krautuvas. Mes jums jį labai rekomenduojame, kadangi jis padeda atlikti labai daug su žemės ūkio darbais susijusių smulkmenų.
 • Kaip ir mašinoms, taip ir traktoriams labiausiai rekomenduojama keturių ratų pavara, kadangi ji padeda išvažiuoti net ir labai sudėtingomis oro sąlygomis. Pavyzdžiui, rudenį, kai drėgmė tampa dažna kasdienybės palydovė. Tuomet dirvožemis tampa labai klampus ir jeigu nėra padaryti gero drenažo arba nutekėjimo sistemos – traktorius paprasčiausiai klimpsta. Su keturių ratų pavara pavyks kur kas paprasčiau įveikti įklimpimus ir lengviau išvažiuoti net ir iš sudėtingų situacijų.
 • Ieškant traktoriaus vienas svarbiausių niuansų yra technikos galingumas. O šiuo metu įrangos pasirinkimas tikrai labai platus, tad kiekvienas gali rasti tokį, kuris atitiktų jų poreikius. Nuo labai galingo iki paprasto, kuris patenkina mažą ūkį turinčio asmens poreikius. Pavyzdžiui, kai reikia prižiūrėti sodybą, dažniausiai puikiai užtenka technikos, kurios galingumas siekia 25 arklių galias. Tuo tarpu didesniems laukams apdirbti jau reikės bent 45 arklių galių. Visada verta pasitarti su pardavėju, kuris įvertinęs Jūsų poreikius pateiks tinkamiausias rekomendacijas.
 • Perkant techniką taip pat reikia įvertinti ir kainoraščius, kadangi daugeliu atveju tai tampa esminiu niuansu, kuris padeda apsispręsti dėl geriausios įrangos pasirinkimo. Žinoma, kainoraščiai labai varijuoja priklauso nuo Jūsų poreikių iki galimybių. Dėvėti ir mažesni – pigesni, dideli ir galingi, nauji – brangesni.
 • Plačiau pasidomėkite gamintojais. Tai aktualu ypač tokiu atveju, jeigu esate tam tikro prekinio vardo mylėtojas ir Jums atrodo, kad būtent jo technika bei dalys yra pačios geriausios, niekada neges ir atitiks Jūsų poreikius.

Kadangi traktorių dalys internetu šiuo metu įsigyjamos greitai kaip niekada – neteks gaišti laiko, kol ieškosite tinkamiausių dalių. O ieškant dalių žemės ūkio technikai išties susidursite su labai plačia pasiūla: žemės ūkio technikos guoliai, diržai, žemės ūkio technikai skirtos žvaigždutės, skriemuliai ir daugelis kitų. Jeigu pačiam sunku susigaudyti, kadangi traktoriaus priežiūra nėra Jūsų „arkliukas“ – siūlome pasikonsultuoti su prekyba užsiimančiais pardavėjais, kurie mielai atsakys Jums į iškilusius klausimus ir padės rasti tokias dalis, kurios net ir labai seną traktorių prikels nauja gyvenimui ir padės jums kasdieninius darbus atlikti paprastai, greitai ir, svarbiausia – pigiai.

Turite klausimų?

info@manoagro.lt

Tel: 8 630 80 006

I - V: 9 - 19 val.

Pristatymas

* Nemokamas pristatymas

 • Atsiskaitymo būdai
 • Pavedimu
 • Grynaisiais
 • Išsimokėtinai