Traktorių ir jų dalių pirkimas internetu

Žemės ūkio technika Lietuvoje parduodama daugelyje prekybos vietų, juolab, galima rasti labai daug dėvėtų gaminių, tad pasirinkimas išties labai platus. Suprantama, tokiu atveju verta dėliotis pliusus ir minusus bei galvoti, ar dėvėtos technikos pirkimas atitinka Jūsų lūkesčius, žinoma, ar dėvėta įranga tikrai bus tokia pati gera kaip ir nauja. Problema, kad kai kuriems asmenims atrodo, kad ir traktorių detalės internetu gali būti dėvėtos, vistie
Skaityti plačiau...

Traktorių dalys internetu – paprasčiausias būdas tinkamai pasirūpinti savo darbo priemone

Net ir pati geriausia technika kartais genda, tad palanku po ranka turėti informaciją – kur galima kreiptis technikai sugedus, kur rasti tinkamas dalis. Paprasčiausias būdas – pirkti internetu, o Manoagro.lt yra visada pasiruošusi Jums padėti išspręsti bet kokias su technika atsiradusias problemas.
Skaityti plačiau...

Apie traktorius, jų ateitį bei dažniausiai pasitaikančius gedimus

Lietuva – žemės ūkio kraštas. Su tuo sutiktų bene visi, kurie gyvena geltonoje rapsų bei kviečių apsuptoje gamtoje, kuri džiugina ne tik uoslę, tačiau ir regą. Žinoma, šiuolaikinis požiūris į agrariškus darbus kardinaliai pakito. Šiuo metu visi žemės ūkio darbai atliekami greitai, profesionaliai, svarbiausia, komfortabiliai.
Skaityti plačiau...

Turite klausimų?

info@manoagro.lt

Tel: 8 630 80 006

I - V: 9 - 19 val.

Pristatymas

* Nemokamas pristatymas

  • Atsiskaitymo būdai
  • Pavedimu
  • Grynaisiais
  • Išsimokėtinai